Nuestro Blog

A SHORT DESCRIPTION ABOUT YOUR BLOG
Nov 14

Porządkowanie nagrobków - Dobre preparaty do konserwacji pomników

Escrito por: GrantRhea86 | Comentario (0)
Etiquetado en: Des-etiquetado 

cmentarz ppuszczykowo Okres, kiedy większa część z nas wybiera się na groby swoich najbliższych, którzy niestety już odeszli to zwłaszcza końcówka października a także pierwsze dni listopada. To także okres, gdy wykonuje się gruntowne sprzątanie na grobach. Zazwyczaj robi się rzadko tylko w tym okresie. Przede wszystkim z przyczyny odległości, czy też natłoku przeróżnych spraw. Należy jednak pomnieć, że wykonywanie robót porządkowych tak z rzadka być może przyczynić się do nagromadzenia różnorodnego rodzaju śmieci, lub nawet uszkodzenia czy też zabrudzenia pomnika. Dlatego też warto uczęszczać na cmentarz Puszczykowo nieco częściej, w szczególności że i sprzątania naraz będzie wówczas sporo mniej. Pożądane byłoby wyposażyć się też w stosowne środki do konserwacji pomników, są one nadzwyczajnie ważne w przypadku pomników stworzonych z naturalnego kamienia. Ze względu na własności zabezpieczające i ochronne znacznie wydłużą one żywotność oraz czynnie zakonserwują przed wpływem słońca czy też mrozu. Warto o tym pamiętać, jako że potencjalna wymiana nagrobka to koszt nawet paru tysięcy zł.
Czyszczenie nagrobków najlepiej jest zacząć od pozbycia się suchych liści, piasku a także gałęzi, jakie nazbierały się poprzez kilka miesięcy. Większe konary można zebrać ręcznie, mniejsze za pośrednictwem delikatnej zmiotki albo miotełki. Po oczyszczeniu powierzchni pomnika przyjdzie chwila na mycie, tu najlepiej nadaje się czysta woda. absolutnie trzeba unikać stosowania jakichś mocnych środków czyszczących, które mogą uczynić skazy i odbarwienia. Jeżeli na nawierzchni pozostały jakieś odciski woskowiny, to również należy się nimi zająć. Po ich łagodnym zeskrobaniu można zastosować benzynę ekstrakcyjną, która wymyje pozostałości. Jeśli wszystko będzie już dokładnie wyczyszczone, to pożądane byłoby zaimpregnować pomnik przy pomocy napomkniętych już środków. Porządkowanie pomnika to dobra okazja do tego, aby przyjrzeć się jego kondycji. Jeśli widać jakieś ubytki czy też pęknięcia, to najlepiej je stosunkowo szybko naprawić. Mniejszymi wolno się zająć samemu, pod warunkiem, iż posiada się przynajmniej szczyptę umiejętności manualnych, większe naprawy na pewno wymagają pomocy speców.

Nov 09

Najmodniejsze uczesanie wyłącznie u wytrawnego fryzjera

Escrito por: GrantRhea86 | Comentario (0)
Etiquetado en: Des-etiquetado 

keratynowe prostowanie poznań Rzekomo w każdej miejscowości czy na dużym osiedlu bez kłopotów wypatrzy się parę punktów usługowych. Dla okolicznych lokatorów jest to po prostu bardzo komfortowe, a bardziej zaradnym przedsiębiorcom przynosi szansę rozkręcenia atrakcyjnego a również zyskownego interesu. Ponieważ nikt nie będzie jeździć do ścięcia włosów, wykonania makijażu lub leczenia zębów gdzieś het het daleko, jak tylko wszystko będzie miał blisko. Jak się okazuje, najwięcej takiego rodzaju zakładów usługowych jest powiązanych z urodą oraz zdrowiem. Najczęściej spotykany jest oczywiście fryzjer Poznań Nowe Miasto - bo przecież co parę tygodni każdy musi skrócić włosy. Analogicznie jest z usługami kosmetycznymi, a w ostatnim czasie coraz większą wziętością cieszy się też masaż leczniczy Poznań. Ze względu na siedzącą pracę oraz niedobór codziennego ruchu coraz to więcej ludzi zaczyna posiadać kłopoty z kręgosłupem i nogami. Z tej racji salony masażu cieszą się rosnącym zaciekawieniem, realizując takiego typu usługi na pewno można będzie liczyć na pokaźną liczbę klientów.
Rozpoczynając takiego rodzaju biznes, związany na przykład z fryzjerskimi usługami, trzeba pomnieć o paru ważnych kwestiach. Głównie potrzebne będzie znalezienie odpowiedniego lokalu, który wypełni wszystkie żądania Sanepidu, a takich nieco przecież będzie. Następna rzecz to zaangażowanie poprawnych fryzjerów. Ich zdolności będą zależały od zakresu sprawowanych usług. Poniektóre zabiegi, takie jak np. keratynowe prostowanie włosów Poznań, potrzebują niemałego doświadczenia, z tej przyczyny zatrudnienie solidnych pracowników może wcale nie być bezproblemową rzeczą. Należy też pomyśleć o wymaganym wyekwipowaniu a również kosmetykach, które także będzie uwarunkowane od tego, co się będzie pragnęło wykonywać. Grzebienie, nożyczki, suszarki bądź lokówki to bazowy komplet, bez którego nawet nie ma co rozpoczynać, lecz do nabycia będzie o wiele więcej. O ile w ofercie będzie keratynowe prostowanie Poznań, to powinno się pamiętać o kupnie preparatów z keratyną, a ponadto najróżniejszych odżywek a także szamponów.

Oct 30

Jakim sposobem pozostać liderem biznesu w Oriflame

Escrito por: GrantRhea86 | Comentario (0)
Etiquetado en: Des-etiquetado 

https://agnieszkakowal.pl - oriflame Prawdopodobnie każdy obecnie szuka pracy, która zapewnia znaczące możliwości rozwoju, zarówno zawodowego jak i osobistego. Oriflame, kojarzy się przeważnie z byciem konsultantką czy też konsultantem. Głównie polega to na tym, że zatrudniona osoba jest pośrednikiem, między firmą a klientem. Gdy zdecyduje się współpracować z firmą, odbiera ona katalogi z serią kosmetyków Oriflame, odtąd ma za zadanie znaleźć a również zaintrygować nimi potencjalnych konsumentów. Po uzbieraniu zamówień z katalogu, przesyła je do firmy i czeka na dostawę zadysponowanych towarów. Gdy dostanie zadysponowane towary, kontaktuje się ze swoimi klientami, którzy uprzednio zamówili artykuły kosmetyczne, w celu przekazania towarów oraz zainkasowania za nie opłaty. Za każdy sprzedany artykuł, dostaje się prowizję, która jest wynagrodzeniem za dokonaną pracę. Zapłata zależy od liczby sprzedanych produktów. Prócz prowizji, Oriflame proponuje dla swoich pracowników upust na wszelkie produkty. Takiego typu forma zarobku, traktowana jest zazwyczaj jako dorywcze zajęcie, albowiem konsultantami są niejednokrotnie młode osoby, uczniowie, studenci, poszukujący dodatkowego zarobku, który nie będzie ich nazbyt blokował. W Oriflame mają szansę pracować gdzie mają ochotę oraz kiedy mają ochotę. Ich kluczowym zadaniem jest przyciągnięcie uwagi jak największej części klientów, albowiem od tego oczywiście uzależnione są zarobki.
Oprócz pracy w charakterze konsultanta (wejdź też na stronę www: Aga Kowal), Oriflame kusi dodatkowo opcją biznesową. Polega na tworzeniu swojego teamu pracowników, szkoli się i współdziała dla dalszego zareklamowania i sprzedaży produktów. Opcja biznesowa jest dużo bardziej popłatna, od zatrudnienia jeno jako konsultant. Osoba mająca swój team pracowników, odbiera prowizję również od kosmetyków rozprowadzonych przez swoich partnerów z teamu. bezwzględnie ten model zatrudnienia może będzie pochłaniać sporo więcej zaangażowania, jednakże przekłada się oczywiście na wysokość zarobków. Z czasem, jeżeli wyniki pracy będą dobre, z typowego pracownika, mamy możliwość awansować na menedżera, czy nawet dyrektora, powiększając wskutek tego swoje zarobki. Dla najaktywniejszych pracowników, Oriflame oferuje różne prezenty a również bonusy, toteż decydując się na taką formę zatrudnienia, warto kompletnie się zaangażować. Bez względu od wyboru modelu pracy w Oriflame, może pozostać ona jeno pobocznym, dorywczym zajęciem, jak i stałą, przyzwoicie płatną pracą.

Oct 11

Imprezy muzyczne - organizacja i zatroszczenie się o wyposażenie

Escrito por: GrantRhea86 | Comentario (0)
Etiquetado en: Des-etiquetado 

wynajem sprzętu imprezowego Muzyka to istotny detal ludzkiego istnienia. To nie tylko wypełniacz ciszy, to okazja na spotkanie bratniej duszy, relaks lub okazja, by integrować się z ludźmi, którzy mają podobny gust muzyczny. Imprezy muzyczne są w wielu przypadkach szczególnym wydarzeniem, ponieważ cieszą się obszerną popularnością wśród zarówno młodzieży jak i osób nieco starszych. Pod tym ogólnym oraz dość gigantycznym pojęciem wyróżnić jesteśmy w stanie kilka szczegółowych rodzajów imprez, którymi między innymi są: biesiady góralskie, koncerty muzyczne, przeglądy, juwenalia, oraz uroczystości muzyczne przeznaczone szczególnie z myślą o dzieciach. Są one podzielone miedzy sobą pojedynczymi kategoriami, właśnie dlatego również każdy znajdzie tu właściwą muzykę dla siebie. Dużo imprez muzycznych organizowanych jest w umyślnie dostosowanych do tego klubach oraz miejscach, gdzie można swobodnie posłuchać ukochanych utworów, a oprócz tego cieszyć się olśniewającym nagłośnieniem - a o to należałoby zadbać, ponieważ bez sprzętu nie będzie dopuszczalne zorganizowanie udanej imprezy o zabarwieniu muzycznym. Właśnie dlatego jeśli organizujemy imprezę, niemniej jednak nie mamy kosztownego sprzętu muzycznego, należałoby odwiedzić wyjątkowe wypożyczalnie, które zaoferują pomoc oraz nagłośnienie na jakąkolwiek imprezę - pełna propozycja znajduje się na witrynie internetowej wynajem sprzętu dyskotekowego. Uroczystości muzyczne są atrakcyjne na całym świecie, biorą w nich udział wszyscy, jacy miłują muzykę, a przy obfitej ilości istniejącego dzisiaj repertuaru mają w czym wybierać oraz mogą dopasować ją do własnych wymogów, upodobań oraz gustów muzycznych, dzięki którym muzyka staje się centrum ich małego świata - wystarczy dbać o sprzęt, aby zdołać wystartować z muzycznym świętem.

Oct 02

Zabudowy wnęk umożliwiają kapitalne wyeksploatowanie wolnej przestrzeni

Escrito por: GrantRhea86 | Comentario (0)
Etiquetado en: Des-etiquetado 

szafy nowy sączPokaźna ilość właścicieli domów oraz mieszkań, nade wszystko tych o niewielkim metrażu, szuka przeróżnych sposobów na to, ażeby jak najbardziej efektywnie wyeksploatować dostępną przestrzeń. Z tego też powodu niesłychanie chętnie decydują się oni na wykonywane na wymiar szafy Nowy Sącz, które potrafią zmieścić w sobie całkiem wiele. Taka zabudowa wnęk Kraków cechuje się nieprawdopodobną praktycznością, daje także spore możliwości w temacie zagospodarowania wnętrza. W środku mamy możliwość umieścić między innymi jakieś półki, na których pomieści się zarówno drobniejsza odzież, jak też ręczniki a także pościel. We wnętrzu garderoby Kraków nie może również zabraknąć drążka do wieszania. Jego natomiast da się wykorzystać na kurtki, płaszcze a także inne wierzchnie okrycia, ale także sukienki bądź koszule. To, co będzie wyróżniało takie wyjście, to duże możliwości aranżacyjne a również wiele najróżniejszych opcji do wyboru. Klienci decydują się między innymi na drzwi przesuwne Kraków z lustrem lub pełne, oraz parę różnych systemów okuć oraz prowadnic.

Sep 19

Ekspresowe pieniądze - kredyt w kilka minut

Escrito por: GrantRhea86 | Comentario (0)
Etiquetado en: Des-etiquetado 

www.centrumkredytowens.pl Planujesz oczywiście remont domu, niemniej jednak nieoczekiwanie okazuje się, że twój budżet niemniej jednak jest nazbyt mały? Jeżeli tak, nie musisz od razu rezygnować z jego przeprowadzenia, dzisiaj albowiem w zaledwie parę sekund możesz pozyskać pieniądze, które ofiarujesz na długo wyczekaną przemianę mieszkania. Taką szansę dają Ci przede wszystkim tak oznaczane kredyty chwilówki oraz kredyty nowy sącz. To właśnie dzięki tego typu artykułom pieniężnym masz prawo zyskać gotówkę na remont lub na jakikolwiek inny dowolny cel. Warto wiedzieć też o tym, że tego rodzaju kredyty oraz pożyczki ekspresowe charakteryzuje nadzwyczaj prędka decyzja kredytowa, bowiem wniosek zostaje rozpatrzony w przeciągu kilkudziesięciu minut, a więc nadzwyczaj prędko pieniądze mogą trafić do ręki lub na wskazany przez nas rachunek bankowy. Co więcej, by zdobyć prędką pożyczkę czy kredyt na dowód, nie potrzebujesz również żadnych dokumentów i zaświadczeń, których składanie jest wymagane, jeśli ubiegalibyśmy się o inny, szczególnie długoterminowy kredyt. Parę minut to czas, który zajmie Tobie wypełnienie wniosku o prędką pożyczkę. Współcześnie taki wniosek masz prawo wypełnić oraz złożyć też za pośrednictwem Internetu, co wydaje się nadzwyczaj atrakcyjnym, a w głównej mierze ogromnie komfortowym rozwiązaniem. Prędkie pożyczki cieszą się dzisiaj coraz to większym zainteresowaniem kontrahentów, bo dzięki nim wolno zdobyć gotówkę w przeciągu od piętnastu do trzydziestu minut. W przeciwieństwie do kredytów długoterminowych nie powinieneś w takim razie być zmuszonym na wielotygodniowe czy nawet wielomiesięczne oczekiwanie, czy kredyt zostanie Ci przyznany. Blisko szybkich pożyczek kontrahenci nadzwyczaj nieraz intrygują się również innymi towarami finansowymi, do których należą tak zwane pomoce - www.kredyty-chrobry.pl. Jak wskazuje sama ich nazwa, jesteśmy w stanie się o nie ubiegać nie tylko w bankach, jednakowoż również w wielu innych instytucjach, w tym pomiędzy innymi w urzędach pocztowych. Jeżeli w następstwie tego natychmiast potrzebujesz gotówki, należałoby rozeznać się w tego rodzaju ofertach, ponieważ z pewnością trafisz na taką, która cię zaintryguje.

Sep 02

Chromowanie dekoracyjne - takiego typu usługi wykonujemy jedynie u zawodowców

Escrito por: GrantRhea86 | Comentario (0)
Etiquetado en: Des-etiquetado 
Chromowanie staliZwyczajna stal, narażona na różnego rodzaju czynniki atmosferyczne, szybko się pokryje rdzą, co może się przyczynić do uszkodzenia danego elementu. Z takich też powodów w celu jej ochrony stosuje się różne metody, a jedną z bardziej popularnych jest chromowanie. Proces ten opiera się o to, że na powierzchnię danego elementu nakładana jest cienką warstwę chromu, zapewniającą trwałość i wytrzymałość. Zapewnia to z jednej strony to wysoką odporność na rdzę, a z drugiej naprawdę elegancki, stylowy wygląd. Szczególnie chętnie z zalet tego rozwiązania korzystają miłośnicy motoryzacji, chromowanie elementów samochodowych sprawia, że świetnie one wyglądają, dodając pojazdowi prestiżu i prezencji. Temu procesowi można poddać różne podzespoły i części, najczęściej będą to te widoczne z zewnątrz. Chromowanie lusterek to świetna metoda na to, aby sprawić, że każdy będzie się oglądał za przejeżdżającym autem czy motocyklem. Wykonane w odpowiedni sposób chromowane elementy spowodują, że całość może się prezentować naprawdę oryginalnie.
Decydując się na chromowanie należy pamiętać o tym, że chromowanie metalu wymagać będzie sporych umiejętności i doświadczenia. Dlatego też nie warto tego powierzać przypadkowej firmie, często się wtedy okazuje, że będzie trzeba ponosić koszty podwójnej roboty. Jeśli chromowanie części motocyklowych ceny będą podejrzanie niskie, to prawdopodobnie należy się wtedy liczyć z kiepskim wykonanie, co po jakimś czasie na pewno się odbije w tym, jak dany element będzie wyglądał. Za cienka warstwa metalu albo niestaranne przygotowanie powierzchni może być przyczyną tego, że zaczną się pojawiać pęknięcia i odpryski powłoki. Położona we właściwy sposób warstwa chromu bez większych problemów wytrzyma kilkadziesiąt lat użytkowania, oczywiście pod warunkiem, że się o nią należycie zadba. Kiedy z jakiegoś powodu udekorowany w taki sposób element zostanie uszkodzony, to bardzo pomocna może być renowacja elementów chromowanych. Jeśli wykona się ją w odpowiedni sposób, to po zakończeniu takiej regeneracji odnawiany element wyglądał będzie jak świeżo wykonany.
Aug 13

Organizacja eventów

Escrito por: GrantRhea86 | Comentario (0)
Etiquetado en: Des-etiquetado 

organizacja koncertów Kraków Każdy chociaż raz w życiu przygotowywał jakąś rozległą imprezę, czy to urodziny, ślub lub imprezy firmowe. A wobec tego wiele osób przekonało się jakie trudny trzeba znieść żeby przygotować imprezę oraz dopiąć wszystko na ostatni guzik. Niebezproblemowe to zadanie, zwłaszcza w przypadku dużych oraz wymagających imprez. Organizacja eventów to nieproste zagadnienie, w następstwie tego dużo osób powierza te czynności profesjonalnym firmom, które organizują imprezy. W owym czasie mamy wszystko z głowy oraz przychodzimy na tak zwane gotowe. Każdy lubi chodzić na imprezy. Przeglądy, pokazy, festyny, przedstawienia i wiele innych. Z pewnością niemniej jednak nie każdy pragnął przygotować coś takiego. Organizacja imprez, jakie wycelowane są do kolosalnego grona odbiorców, to duże wyzwanie dla osoby za nią odpowiedzialnej - należałoby wtenczas poprosić o pomoc ekspertów - uprzejmie zapraszamy na organizacja koncertów Kraków. W co niektórych przypadkach ponosi ona nawet odpowiedzialność karną. Tam albowiem, gdzie jest mnóstwo ludzi, niezwykle łatwo o rozmaitego rodzaju wypadki. Organizator musi mieć świadomość, że mogą się one wydarzyć, wobec tego powinien zrobić wszystko, by zagwarantować członkom zabawy bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Następstwa niedopełnienia tego obowiązku mogą zrujnować zdrowie, a nawet życie dużej grupy osób. Organizacją imprez, przede wszystkim masowych, nie powinny zajmować się osoby nieodpowiedzialne i takie, jakie nie mają na ten temat bladego pojęcia. Zabawa w znacznych skupiskach ludzkich zawsze jest obciążona pewnym niebezpieczeństwem, lecz jeżeli organizator zna się na swojej pracy oraz umie przewidywać następstwo swoich działań, jest właściwą postacią na właściwym miejscu.

Aug 02

Adwords - Zaufaj zawodowej agencji

Escrito por: GrantRhea86 | Comentario (0)
Etiquetado en: Des-etiquetado 

specjalista adwords Zdecydowanie będzie najlepiej, gdy każdy stanie się samoukiem oraz nie oczekując, aż los się tym zajmie, sam zacznie nabywać właściwą wiedzę. A czynić to wolno wszędzie, nie zważając na warunki a również czas. Bowiem nigdy przecież nie jest za późno na rozpoczęcie nauki. Wiedzą o tym świetnie komputerowcy a również profesjonaliści od reklamy. A reklama to jak wiemy rozległy temat. A od kilku dziesięcioleci panuje w necie. Zagościła w necie totalnie i czyni furorę. Dla działań reklamowych coraz to pojawia się wiele narzędzi. Przygotowuje się nowatorskie aplikacje wspierające wyobraźnię zawodowców od reklamy którym bezspornie jest np. specjalista adwords. Należałoby pozyskiwać nowe umiejętności i pojmować sieć i wszystko. Niezmiernie pożytecznym narzędziem jest system reklamy AdWords. System jest niesłychanie prosty. Wręcz trywialny i podobno każdy łatwo sobie poradzi i na pewno opanuje prowadzenie kampanii google ads. Podstawowym miejscem reklamowym jest wyszukiwarka Google. Wyszukiwarka wyświetla rezultaty szukania i dopisuje do nich przekaz reklamowy i adresy stron dodane do platformy adwords. Zaraz powyżej wyników organiczych prezentowane są rekordy z reklamą. Tam, gdzie zazwyczaj wpierw ląduje wzrok użytkownika. To położenie ma 90x wyższą oglądalność niż inne miejsca na ekranie. Za pośrednictwem tej funkcji tekst reklamy jest wyrazisty, a kontekst z kolei dobrany jest niezwykle poprawnie, treści tam przedstawiane pokrywają się w 99% z zapotrzebowaniem i wynikami organicznymi. Jasne zasady prezentowania reklam przyczyniły się ogromnej popularności systemu adwords. Popularności, która nie słabnie, gdyż program jest dostrajany oraz jego algorytm dostrojono z algorytmem wyszukiwarki. Międzysieć nadal będzie się miała dobrze. Ewoluuje wszak ściśle z regułą Moora, podwajając swoje możliwości w równych odstępach czasu. Bez liku aspektów życia przenosi się w rzeczywistość wirtualną. Zatem reklama śpieszy za nimi.

Jul 30

Ubezpieczenia OC - niebezużyteczne dla każdego kierowcy oraz spedytora

Escrito por: GrantRhea86 | Comentario (0)
Etiquetado en: Des-etiquetado 

ocp Jak uniwersalnie wiadomo, ubezpieczenie jako takie to bardzo zbawienna rzecz. Historia zabezpieczeń wywodzi się z dawnych czasów, jednakowoż pierwszym uwiecznionym ubezpieczeniem był tak nazwany garnek marynarski. Reguła była prosta: wyprawa handlowa wypływająca w rejs, składająca się z paru statków tworzyła łatwy fant dla piratów. Sama w sobie była również niebezpieczna ze względu na aurę lub też inne czynniki stanowiące ryzyko zawodu dawnego marynarza. W związku z tym naturalnie marynarze przed wyprawą w rejs zbierali się w celu zrobienia kwesty. Każdy z nich wkładał do garnka jedną sztukę złota. Depozyt taki zwracany był właścicielom po bezpiecznym powrocie z rejsu. Jeżeli niemniej jednak któryś ze statków zatonął - złoto rozdzielane było pomiędzy wdowy. Tak samo funkcjonuje dziś ubezpieczenie oc przewoźnika. Wszelcy użytkownicy pojazdów składają się na wypłatę zadośćuczynień postaciom, które ucierpiały w kontuzjach komunikacyjnych. Nigdzie niestety nie uwzględniono zwrotu składki, jeśli nie wydarzyłby się żaden wypadek, lecz to akurat jest zrozumiałe. Wśród w największym stopniu rozpoznawalnych ubezpieczeń w ścisłej czołówce znajdują się ubezpieczenia komunikacyjne. W zależności od typu wehikułu, marki, doświadczenia oraz wieku kierowcy, aspektu odpowiedzialności przejętej przez towarzystwo ubezpieczeniowe - przeliczniki różnią się diametralnie. Wpływ na wielkość opłaty ma nawet miejscowość, w której zarejestrowaliśmy (i użytkujemy) dany pojazd. Różne firmy ubezpieczeniowe różnie naliczają składki i w zasadzie wysokość tejże jest niezwykle indywidualna dla każdego pojazdu. Należałoby zapamiętać dwie rzeczy: przed kupnem polisy wypróbujmy stawkę przynajmniej w trzech wiodących na rynku jednostkach (raczej unikajmy małych wybitnie tanich korporacji, gdyż ich stawki mają odzwierciedlenie w rzetelności). Po drugie, wybierając polisę komunikacyjną, w tej samej jednostce gospodarczej weźmy ubezpieczenia OC+AC, bo na sto procent uzyskamy w ten sposób dodatkową zniżkę pakietową. Przy doborze pakietu również sprawdźmy ceny w różnych miejscach, albowiem to da nam kompletny obraz ofert ubezpieczeniowych dla wehikułu.

<< Inicio < Anterior 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Siguiente > Fin >>